מופע הפנטסי שואו

Departure Date

Every Monday

Views

691

דולר לבוגר 76 דולר לילד עד גיל 11 כוול הסעות וארוחת ערב

מופע הפנטזי שואו: זוכה פרס האטרקציה הטובה ביותר בפרסי התיירות של תאילנד, יוצרי הספארי וורלד (בבנגקוק) הקימו את מרכז חיי הלילה והשעשועים שבאי פוקט.

פנטסי שואו אחד המושגים הקשורים לאפשרויות הבילוי בתאילנד הוא – פנטסי שואו שהוא למעשה הרבה יותר מסתם "מופע פנטזיה". פנטסי שואו הוא מתחם ענק של פארק ססגוני, המתאים למשפחה כולה ובו שלל חוויות בילוי לכולם

הפארק המיועד לכל אחד מבני המשפחה.קומפלקס ענק הכולל כפר אירועים, קרנבלים, משחקים ומרכז קניות שבו ניתן לרכוש מזכרות ומלאכת יד ממיטב המסורת התאילנדית.מסעדות, מזנונים ודוכני מזון בהם מבחר מנות מהמטבח התאילנדי, האסייתי והבינלאומי.

מופעים עוצרי נשימה בהם באים לידי ביטוי הקסם והמסתורין של תאילנד.

הצופים נחשפים לחוויה רב-חושית העוסקת בתרבות התאילנדית, בקסמים ובאקרובטיקה, אפקטים של אור וקול, מופעי לייזר, פילים ושלל ביצועים של מאות רקדנים.

הפארק פתוח כל יום משעה 17:30 ועד 23:30, מלבד ימי חמישי.

הפארק ממוקם בחוף קאמלה, 9 קילומטרים מחוף פאטונג.

מופע הפאנטזי בפוקט מציע חוויה מיוחדת במינה של תרבות וכיף שאסור לאף אחד מהמטיילים להחמיץ ..!!

לפני ההופעה אפשר ליהנות ממופעי רחוב, קרניבלים מסורתיים, והופעות חיות.

ניתן לשלב ביקור בפארק ובמופע הפאנטזי עם ארוחת ערב בתוספת  של 9 דולר

* איסט ליין לא מחייבים תוספת תשלום לכרטיס אשראי!!!

לתמונות נוספות מאתר האינטרנט של פנטסי שואו לחץ כאן

אם אתם מתכננים טיול לתאילנד, אז מופע פנטסי שואו הוא האחת האטרקציות הנחשבות  בגדר חובה לכל מטייל בתאילנד.

קצרה כאן היריעה מלתאר את עוצמת החוויה הזאת הנקראת – פנטסי שואו, לא בכדי זכתה אטרקציה זו בפרס האטרקציה הטובה ביותר, בפרסי התיירות של תאילנד.

למעשה מי שהגה את הרעיון של פנטסי שואו הם אותם הוגי הרעיון של הספארי וורלד בבנגקוק.הגישה היחודית שלהם יצרה את פנטסי שואו – קומפלקס ענק המשתרע על כ – 100 דונם וכפי שכבר ציינו בתחילה: פנטסי שואו הוא מרכז שעשועים המתאים למשפחה כולה.

ניתן להנות שם מחיי ליליה עשירים ומגוונים לצד אטרקציות בילויי יומיות. פנטסי שואו מזכיר במידה מסויימת את המופעים בסגנון "לאס וגאס".

אז אם אתם מתכננים לנסוע לתאילנד מומלץ שתכללו במסלולכם גם את פנטסי שואו ובזאת תבטיחו לעצמכם חוויה מעוררת חושים בלתי נשכחת.פנטסי שואו.נוסעים לתאילנד?

אירוע צבעוני זה: פנטסי שואו הוא חלק מהחוויות הזמינות למטיילים המגיעים לאי פוקט המפורסם שבתאילנד.

אז מה נמצא כשנלך למתחם פנטסי שואו? מופעי קסמים ואקרובטיקה עוצרי נשימה,  רקדנים בתלבושות צבעוניות וססגוניות, מרכז קניות ענק בו תמצאו שלל מזכרות אוטנטיות מתאילנד.

פנטסי שואו, חושף בפניכם גם את הצד הגסטרונומי של תאילנד, כאן תמצאו: מסעדות, דוכני מזון ומזנונים עם היצע מגוון מהמטבח התאילנדי מסורתי במחירים מאוד זולים.

הוגי הרעיון של פנטסי שואו הצליחו ליצור קומפלקס ענק המשתרע על כ – 100 דונם ועונה על צרכי המשפחה כולה.

פנטסי שואו משלב שעשועים, ומופעי בידור עם מרכז קניות ומסעדות כמו גם חיי ליליה עשירים ומגוונים לצד האטרקציות היומיות.

תיירים רבים מוצאים כי פנטסי שואו מזכיר להם במידה מסויימת, את המופעים בסגנון "לאס וגאס" שבארצות הברית.

אלו הם מקצת החוויות המצפות לכם במתחם מרהיב וססגוני זה – פנטסי שואו, שזכה בצדק בתואר ובפרס האטרקציה הטובה ביותר, בפרסי התיירות של תאילנד.

אז אם אתם מתכננים לנסוע לתאילנד אל תוותרו על החוויה המדהימה הזו שנקראת פנטסי שואו מובטחת לכם חוויה מעוררת חושים בלתי נשכחת.פנטסי שואו בתאילנד, כשמה כן היא – קומפלקס ענק של פארק, רב גוני, המתאים לכל המשפחה.

פנטסי שואו כולל גם מופעי קסמים, ומופעי אקרובטיקה עוצרי נשימה, ומאות רקדנים בתלבושות ססגוניות, כמו גם מרכז קניות ענק המאפשר לכם לקנות מזכרות אוטנטיות מתאילנד.

פנטסי שואו מתקיים באי פוקט המפורסם שבתאילנד

הזוכה לביקור של מטיילים רבים ביותר. כמובן שלא ניתן להתייחס לאתר בילויי כלשהו מבלי להתייחס גם לתחום הגסטרונומי כך גם בפארק פנטסי שואו, תוכלו למצוא, מסעדות, דוכני מזון ומזנונים עם אוכל תאילנדי מסורתי.מומלץ כי תתכננו להיות גם במופע פנטסי שואו.

זהו מופע ססגוני עשיר במגוון של חוויות ואטרקציות לכל המשפחה, שקצרה היריעה מלתאר את עושרו, מה שבטוח זה שמובטחת לכם הנאה מרובה ממנו.

פנטסי שואו הוא יותר מרק מופע, הוא למעשה מתחם ענק של פארק צבעוני וססגוני, המתאים לכל הגילאים כך שכל אחד יכול למצוא שלל חוויות בילוי המתאימות לו.

מופע פנטסי שואו מהווה חלק ממגוון רחב של חוויות ואטרקציות הזמינות למטיילים המגיעים לאי פוקט המפורסם שבתאילנד.

מתחם פנטסי שואו מכיל בתוכו: מופעי קסמים ואקרובטיקה עוצרי נשימה,  רקדנים ורקדניות בתלבושות צבעוניות וססגוניות, מרכז קניות גדול מימדים המציע מגוון רחב של מזכרות אוטנטיות מתאילנד.

פנטסי שואו, כולל גם חוויה גסטרונומית ומציע למבקריו שפע של מאכלים מהמטבח התאילנדי, במסעדות, דוכני מזון ומזנונים.

יזמי הרעיון של פנטסי שואו הצליחו ליצור קומפלקס ענק המשתרע על למעלה ממאה דונם ועונה על צרכי המשפחה כולה, מקטן ועד גדול.

מתחם פנטסי שואו משלב שעשועים, ומופעי בידור עם מרכז קניות ומסעדות כמו גם חיי ליליה עשירים ומגוונים לצד האטרקציות היומיות.

יש החשים כי פנטסי שואו מזכיר במידה מסויימת, את המופעים בסגנון "לאס וגאס" שבארצות הברית.אז אם אתם מתכננים טיול לתאילנד בקור במתחם פנטסי שואו הוא אחד הדברים שאתם חייבים לעצמכם, כי זאת חוויה שלא תמצאו במקומות אחרים.

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
מופע הפנטסי שואו $ 67 $ 0 0 Every Monday

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal $ 0
Total $ 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

You Will Also Like